נעים מאוד אנחנו סונול EVI

חברת סונול EVI מספקת פתרונות לבעלי רכבים חשמליים בישראל. מצוידת בניסיון רב שנים בפרויקטים בתחום החשמל, חדשנות ויצירתיות בהפעלה יחד עם תודעת שירות גבוהה, סונול EVI מקדמת את מהפכת הרכב החשמלי בישראל, ומספקת מגוון רחב של פתרונות טעינה לרכבים חשמליים ופלאג-אין.

חברת סונול EVI נהנית מהניסיון של חברת סונול, המובילה את תחום האנרגיה כבר למעלה מ- 100 שנה. החברה משלבת כוחות בין היכרות מעמיקה ורבת שנים עם עולם הרכב בישראל לבין חברת א.ג.ס.פ – המתמחה מזה 25 שנים בביצוע פרויקטים בתחום החשמל.

הצטרפו למהפכת האנרגיה הירוקה של חברת סונול EVI

בעולם של חדשנות טכנולוגית וסביבה ירוקה, שוק הרכבים החשמליים מפגין גידול ברחבי העולם והצפי הוא כי בשנים הקרובות יחליף המנוע החשמלי בהדרגה את מנועי הבנזין והדיזל.

היתרונות הבולטים של רכבים חשמליים:
חיסכון בעלות הרכישה עקב הטבות מיסוי
חיסכון משמעותי בהוצאות האחזקה השוטפת
צמצום זיהום האוויר ומעבר לאנרגיות מתחדשות

סונול EVI מספקת עמדות טעינה לרכבים חשמליים ונמצאת בקדמת הטכנולוגיה

בכוונת סונול EVI להתבסס כספקית מובילה של פתרונות לעולם הרכב החשמלי.
החברה שמה לעצמה למטרה לשרת מגוון לקוחות – פרטיים, חברות ותאגידים ציבוריים – ולאפשר להם ליהנות מהמוצרים המתקדמים ביותר בעולם הרכבים החשמליים.

החברה מספקת מגוון פתרונות לרכב חשמלי בפריסה ארצית כמו: עמדות טעינה לרכבים חשמליים, כבלים לטעינת רכבים חשמליים, מטען לרכב חשמלי ועוד.

סונול EVI נבחרה לייצג באופן בלעדי בישראל חברות מובילות בתחום רכבים חשמליים בעולם ודוגלת בחדשנות ושירות מקצועי ללקוחותיה.

 

בעולם של חדשנות טכנולוגית וסביבה ירוקה, שוק הרכבים החשמליים מפגין גידול בארת וברחבי העולם והצפי הוא כי בשנים הקרובות יחליף המנוע החשמלי בהדרגה את מנועי הבנזין והדיזל.

צרו איתנו קשר

באפשרותכם למלא את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

[nectar_slider location="Products" flexible_slider_height="true" full_width="true" overall_style="classic" parallax="true" slider_transition="fade" button_sizing="regular" min_slider_height="470"]